Top sellers

35,88 ₺ 59,80 ₺
Limited special offer

59,88 ₺ 99,80 ₺
Limited special offer

49,90 ₺ 83,17 ₺
Limited special offer

379,90 ₺ 759,80 ₺
Limited special offer

179,90 ₺ 359,80 ₺
Limited special offer

159,90 ₺ 319,80 ₺
Limited special offer

Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 7 gün içerisinde ürünün faturası ile birlikte, aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde iadesini gerçekleştirebilirsiniz.

*Kişiye özel ürünlerde iade yapılmamaktadır.

-İade edeceğiniz ürünü, faturasının arkasında bulunan “İade Formu” nüshasını doldurarak, paketi hasar görmemiş, ürünün kullanılmamış hali ve tüm aksesuarlarıyla birlikte, MNG Kargo ile göndermenizi rica ederiz, kargo bedeli ALICIYA aittir. Faturasız gönderilen iade ve değişim ürünleri tarafımızca kabul edilmeyecektir. İadenizin bize ulaşması için gerekli olan bilgileri 02126762358 nolu hattımızı arayarak edinebilirsiniz..

-İadenizi gönderdikten sonra, gerekli olması halinde sizden MNG Kargo'ya ait gönderi kodunuz talep edilebilir. Sorun yaşamamanız adına, gönderi kodunuzu lütfen saklayınız.

İade ile ilgili her türlü sorunuzu info@mysilvers.com adresine yazabilirsiniz.

200 TL ve altı yapılan alışverişlerde kargo ücreti ödenmektedir. Satın aldığınız ürün tarafınıza ulaştıktan sonra ürünü iade etmek istediğiniz takdirde, ürün bedeli size iade edilmekte olup, kargo bedeli iade edilmemektedir.

İade ve değişim taleplerinizde, gönderimlere ait bedeller alıcı tarafından ödenir. Ayrıca iade talebi durumunda Misalen ürününüz 200 TL üzeri bir ürün ve kargo bedelini size ulaştırırken MySilvers sizin yerinize ödedi, fakat çeşitli sebeplerle ürünü iade etmek istemeniz durumunda gönderim esnasında MySilvers ın sizin yerinize ödediği kargo bedelide iade tutarınızdan kesilerek size ödenir.

Hangi ürünlerde iade talep edemiyorum?

İade talebinizin kabul edilmesi için gönderilen ürünün paketinin hasar almamış, ürünün kullanılmamış ve zarar görmemiş olması ayrıca kişiye özel ürün olmaması gerekmektedir.

İade talebinizin geçersiz kabul edileceği durumlarla ilgili olarak aşağıdaki kuralları okumanızı rica ederiz:

Yılbaşı, Sevgililer Günü, Anneler Günü gibi özel günlere yönelik kişiye özel hazırlanan ürünlerin iadesi kabul edilememektedir.
Tasarımcılarımız tarafından sadece sizin için hazırlanan aksesuar ve takıların iadesi kabul edilemez
Satışa sunulandan farklı olarak üzerinde değişiklik yapılan (Örneğin; yüzük ölçüsü sitede sunulandan farklı üretilen) ürünlerde, aksesuarlarda, çanta ve saatlerde iade kabul edilmemektedir.
Kullanıcı hatası ile (düşme, çarpma vb.) hasar gören ürünler iade alınamamaktadır.
Ürünü; faturası, orijinal kutusu, orijinal ambalajı ve kesilip kopartılmamış etiketi ile birlikte, yanında gönderilen dokümanlar ve tüm aksesuarlar da dahil edilerek göndermeniz gerekmektedir. İadenin gerçekleşebilmesi için ürünlerin kullanılmamış ve bozulmamış olması gerekmektedir.
Orijinal kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmamasını ya da koli bandı kullanılmamasını rica ederiz. Aksi halde iade işlemi gerçekleştirilemeyecektir.
İade etme süresi kaç gündür?

Ürününüz size teslim edildiğinden itibaren iade etme süreniz 7 gündür.

Elime geçen ürün kusurlu. Ne yapmam gerekiyor?

Ürünü iade süresi içerisinde tarafımıza göndermeniz halinde, gerekli kontroller yapılarak ürün/ürünlerin değişimi yapılacaktır. Ürün/ürünlerin tedarikçi firma stoklarında olmaması durumunda siparişiniz iptal edilerek para iadesi işlemi gerçekleştirilecektir.

Ürün/ürünleri değişim yapmak istediğimde ne yapmam gerekiyor?

Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 14 gün içerisinde ürünü faturası ile birlikte tarafımıza gönderebilirsiniz. Değişim, satın almış olduğunuz ürün/ürünlerde beden/ölçü değişikliği ile sınırlıdır.

Değişim yapılmasını istediğiniz ürünü, faturasının arkasında bulunan “İade Formu” nüshasını doldurarak, paketi hasar görmemiş, ürünün kullanılmamış hali ve tüm aksesuarlarıyla birlikte, MNG kargo ile kargoücretinizi ödeyerek göndermenizi rica ederiz. Faturasız ve karşıödemeli gönderilen değişim ürünleri tarafımızca kabul edilmeyecektir. Değişim ürününüzün bize ulaşması için gerekli olan bilgiler için 02126762358 bolu hattımızı arayabilirsiniz.


Recently Viewed

No products